V našom servise sme tu pre Vás, aby sme Vám pomohli s prípravou na STK a EK skúšky pre Vaše vozidlo. Naši kvalifikovaní technici sa postarajú o to, aby Vaše vozidlo splnilo všetky potrebné technické a emisné požiadavky.

Pri príprave na STK skúšku sa zameriavame na overenie stavu brzdových sústav, podvozku, svetiel, signalizácie, výfuku a iných kritických častí vozidla. Naši technici dokonale poznajú všetky požiadavky a normy, ktoré musí Vaše vozidlo spĺňať a uistia sa, že je v bezpečnom a spoľahlivom stave.

Pri príprave na EK skúšku sa zameriavame na emisie výfukových plynov Vašho vozidla. Naši technici používajú najmodernejšie diagnostické zariadenia a overujú, či Vaše vozidlo neprekračuje emisné normy. V prípade, že je potrebná výmena nejakých súčiastok, radi Vám poradíme a vykonáme výmenu.

Naši technici Vám poskytnú detailné informácie o stave Vašeho vozidla a prípadných potrebných opravách. V prípade, že Vaše vozidlo potrebuje nejaké opravy, môžeme ich vykonať na mieste v našom servise. Takto sa môžete spoľahnúť na to, že Vaše vozidlo bude pripravené na skúšku STK alebo EK v najlepšom možnom stave.

Dajte nám vedieť, ako Vám môžeme pomôcť s prípravou na STK a EK skúšky. Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom a radi Vám poskytneme podrobné informácie o našich službách a cenách.