Advanced Driver Assistance Systems (ADAS) sú moderné technológie využívané v súčasných vozidlách, ktoré majú za úlohu zlepšiť bezpečnosť a komfort jazdy. Vďaka týmto systémom môžu vodiči získať dôležité informácie o okolitom prostredí, zlepšiť viditeľnosť a dokonca aj zabrániť možným nehodám.

V našom servise ponúkame servisnú službu ADAS, ktorá zabezpečuje správne fungovanie týchto systémov a ich kalibráciu. Táto služba je dôležitá pre zabezpečenie správneho fungovania všetkých senzorov a kamer v autách, ktoré sú potrebné na využitie ADAS funkcií.

V našom servise máme k dispozícii najmodernejšiu technológiu a softvérové nástroje potrebné pre kalibráciu ADAS systémov. Naši skúsení technici sú odborníkmi v tejto oblasti a majú potrebné znalosti a skúsenosti na správne nastavenie a kalibráciu týchto systémov.

Kalibrácia ADAS systémov zahŕňa rôzne kroky, vrátane inštalácie a kalibrácie senzorov a kamer, testovania systémov a ich správnej funkčnosti. Táto služba je vhodná pre všetkých majiteľov vozidiel vybavených ADAS systémami, ktorí chcú zabezpečiť bezpečnú a spoľahlivú jazdu.

Náš servis ADAS systémov ponúka rýchlu a spoľahlivú službu, ktorá vám umožní mať dôveru v správne fungovanie vašich systémov. Ak máte akékoľvek otázky ohľadne kalibrácie ADAS systémov alebo potrebujete pomoc s ich nastavením, naši technici vám radi pomôžu.

Kontaktujte nás a objednajte si servisnú službu ADAS ešte dnes.