Samotný dovoz vozidiel môže byť pre mnohých majiteľov vozidiel zložitý a časovo náročný proces. Len administratíva súvisiaca s dovozom môže byť pre mnohých ešte ťažšia a nezrozumiteľná. Preto sme tu, aby sme Vám pomohli s týmto procesom.

V našej spoločnosti sme odborníkmi na dovoz vozidiel a máme dlhoročné skúsenosti s administratívou súvisiacou s týmto procesom. Poskytujeme kompletnú administratívu súvisiacu s dovozom vozidiel, aby sme Vám ušetrili čas a zabezpečili bezproblémový priebeh procesu.

Naša služba zahŕňa prípravu všetkých potrebných dokumentov pre dovoz vozidla vrátane zmlúv, dokladov o technických parametroch vozidla a celných dokladov. Snažíme sa zabezpečiť, aby bola celá administratíva spracovaná v najkratšom možnom čase a aby sa vykonávala v súlade so všetkými platnými predpismi.

Okrem toho Vám môžeme poskytnúť aj poradenstvo ohľadom poistenia a daňových povinností spojených s dovozom vozidla. Naši skúsení odborníci sú k dispozícii na telefonickom alebo emailovom kontakte, aby Vám poskytli všetky potrebné informácie a zodpovedali Vaše otázky.

Dovoľte nám pomôcť Vám s administratívou súvisiacou s dovozom vozidiel a ušetriť Vám čas a starosti. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky a radi Vám poskytneme podrobnosti o našich službách a cenách.